Розваги кур’єрів на Оболоні: один заліз у візок і щось курив, а інші голосно лаялися (ВІДЕО)

Автор: Володимир Хлєбников
20:59 03.12.2021

Група молодиків зухвало порушували громадський порядок біля ТРЦ Dream Town на Оболоні. Свої дії, які цілком можна кваліфікувати за кількома статтями Кримінального Кодексу, вони знімали на телефони.

Розваги кур’єрів на Оболоні: один заліз у візок і щось курив, а інші голосно лаялися (ВІДЕО)

Відповідне відео з’явилося в соцмережах ввечері 3 грудня.

Забави кур‘єрів, котрі потім везуть вам їжу. Хотіли б отримати своє замовлення від таких?” – йдеться у коментаря до відео.

Зазначається, що запис було зроблено біля ТРЦ “Дрім Таун”, однак коли саме, не вказано.

Увага! Присутня ненормативна лексика.

На відео кілька молодиків кричать і голосно лаються. Один з них заліз у візок для покупців і підпалив саморобний пристрій з двох пластикових пляшок. Такий пристрій у певних колах називають “водний бульбулятор”, він використовується для куріння марихуани.

Інші учасники “перформансу” котили візок та знімали все, що відбувається, на відео. Деякі з молодиків мали при собі кур’єрські рюкзаки помаранчевого кольору, на яких можна помітити напис ROCKET. В Києві дії служба доставки їжі з такою назвою.

Відео закінчується тим, що хлопець у візку вдихає дим, який витягнув з “бульбулятора”. Після цього він кашляє. Чи викликав хтось з працівників ТРЦ або перехожих поліцію, наразі невідомо.

Нагадаємо, наприкінці листопада у Києві кур’єри прямо на дорозі побилися з водіями.

Великий Київ у Google News

підписатися