Розступися море. Сьогодні заради Зеленського перекривали Хрещатик (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
15:14 05.10

Рух центральною вулицею було перекрито зранку 5 жовтня.

Розступися море. Сьогодні заради Зеленського перекривали Хрещатик (ВІДЕО)

Перекривали Хрещатик для проїзду президентського кортежу – 4 автомобілі поліції, швидка допомога, декілька машин охорони і супроводу та президентський Мерседес.

Читайте також: “Кортеж” Кличка перекрив вулицю Богдана Хмельницького (ВІДЕО)

Нагадаємо, Президент Ізраїлю Іцхак Герцог прибув до Києва для участі в пам’ятних заходах з нагоди роковин трагедії Бабиного Яру.

У МВС підтвердили, що дійсно було обмежено дорожній рух окремими центральними вулицями столиці у зв’язку з проїздом іноземної делегації на чолі з Президентом Ізраїлю. Правоохоронці забезпечують публічну безпеку та порядок у місцях проведення офіційних зустрічей та місцях проживання, а також по маршрутах їх пересування.

“Поліцейські спільно з іншими правоохоронними органами діють у межах компетенції та відповідно до світових стандартів щодо проведення охоронюваних заходів за участі перших осіб”, – йдеться в заяві поліцейських.
  
У зв’язку з кількаденним перебуванням в Україні Президента Ізраїлю та офіційної делегації, можливі подальші обмеження дорожнього руху та вільного доступу громадян на окремі території, про що раніше повідомлялось на офіційній сторінці Управління державної охорони України.

Великий Київ у Google News

підписатися