Розстріляв беззбройного чоловіка та знищив з танку його будинок: судитимуть окупанта, який чинив вбивства на Київщині

Автор: Любава Лисичкіна
21:53 14.06

Це російський військовослужбовець Василь Литвиненко, командир роти 64 окремої мотострілецької бригади збройних сил РФ, який віддав наказ стріляти в мирного мешканця окупованої Липівки – це село Макарівської селищної громади, розташоване у західній частині Київської області.

Розстріляв беззбройного чоловіка та знищив з танку його будинок: судитимуть окупанта, який чинив вбивства на Київщині
Світлодіодне освітлення
Журналісти Схеми: корупція в деталях – RFERL допомогли ідентифікувати цього “звіра” ще навесні 2022-го року. Наразі в Офісі генерального прокурора повідомили, що Києво-Святошинська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно рашиста.
 
Це було 27 лютого 2022-го року – того дня 62-річний мешканець села Микола перебував на подвір’ї власного будинку. За даними правоохоронців, підлеглі Литвиненка за його наказом і у його присутності вистрілили у беззбройного чоловіка.
 
Через неможливість звернутися до медиків, чоловік через 2 дні помер. Згодом, за інформацією слідства і відповідно до свідчень мешканців, військові РФ, які перебували у підпорядкуванні Литвиненка, також поцілили у будинок з танку.
Будинок згорів.
Журналісти знайшли окупанта і його світлини в соцмережі:
Докази та свідчення злочинів армійців РФ українські правоохоронці продовжують збирати досі. В тому числі, у невеличких селах Київської області, які також перебували під тимчасовою окупацією і ще довго оговтуватимуться від перебування там російської армії.
 
Відомо, 
 

Великий Київ у Google News

підписатися