Розслаблятися не варто. За добу рятувальники знешкодили 309 вибухонебезпечних предметів – голова КМВА

Автор: Любава Лисичкіна
22:26 30.03

Через застаріле озброєння російської федерації більшість випущених ними ракет та авіабомб – не детонує. Піротехнічні підрозділи служби з надзвичайних ситуацій не втомлюються знешкоджувати “подарунки руського міра”.

Розслаблятися не варто. За добу рятувальники знешкодили 309 вибухонебезпечних предметів – голова КМВА Фото: Ілюстративне

Про це ідеться у зведенні від голови КМВА Миколи Жирнова за 30 березня.

Вище російське військово-політичне керівництво заявило про зменшення активності військ зі сторони Чернігівського та Київського напрямків. Однак розслаблятися не варто. Тому Київ продовжує готуватися до оборони, зауважив Жирнов.

Безперервно працюють наші сили Протиповітряної оборони. Вони запобігають сотням жертв, руйнації будинків та пожеж внаслідок ракетних обстрілів.

Військова адміністрація продовжує допомагати з евакуацією населення. Сьогодні столиця на транзитному евакуаційному пункті прийняла з Чернігова та Ірпеня 350 біженців, з них — 5 поранених. Людям надана відповідна медична та психологічна допомога. В найближчий час їх буде відправлено у безпечні міста України.

Комунальні служби міста продовжують працювати у посиленому режимі.

Для зручності переміщення киянам між правим та лівим берегом відкрито Південний міст. Він працює лише для громадського автотранспорту.

Нагадаємо, в Ірпені окупанти танками давили вже вбитих мирних жителів, а  село на Броварщині перетворилося на цвинтар рашистської техніки.

Великий Київ у Google News

підписатися