Розпочинає роботу застосунок «єСуд»: що це і які послуги можна отримати

Автор: Любава Лисичкіна
19:29 28.09.2021

За словами розробників мобільного застосунку «єСуд», його бюджет склав приблизно 360 тис.грн. Але ці витрати взяло на себе представництво ПРООН в Україні.

Розпочинає роботу застосунок «єСуд»: що це і які послуги можна отримати
оренда квартири Київ

Як ідеться у повідомленні Державної судової  адміністрації України, мобільний застосунок «єСуд» дозволяє не лише слідкувати за рухом документів у судовій справі, але й отримувати процесуальні документи та судові повідомлення на власний смартфон.

Це ІТ-рішення спрощує доступ до правосуддя як мешканцям віддалених населених пунктів та непідконтрольної уряду України території, так і всім іншим жителям України.

Застосунок «єСуд» дозволяє:

  • отримувати пуш-повідомлення про надходження до електронного кабінету нових документів та зміну стану справ, у яких користувач є учасником чи учасницею;
  •  переглядати справи, провадження, процесуальні документи, що надіслані судом до кабінету;
  •  переглядати заяви, клопотання та інші документи, які користувач створив в своєму кабінеті;
  •  переглядати довіреності та ордери, що знаходяться в кабінеті користувача;
  •  анулювати довіреності та ордери, які видав користувач.

Під час презентації розробники  розповіли, що після проведення всебічного закритого тестування, мобільний застосунок доступний для вільного завантаження у GooglePlay та AppleStore.

Розробники додатку виступили із проханням надсилати пропозиції та побажання щодо поліпшення інтерфейсу, розширення функціоналу або інформацію про виявлені технічні проблеми на електрону адресу: [email protected] або звертатися за телефоном технічної підтримки: (044) 492-70-10.

До слова, водні об’єкти Києва впорядковуватимуть та захищатимуть – буде створено окремий реєстрю

Великий Київ у Google News

підписатися