Розпалювання ворожнечі. Нацрада взялася за канал “НАШ” (документ)

Автор: Тетяна Сененко
10:59 06.04

Співголова фракції «Європейська солідарність» Ірина Геращенко отримала відповідь від Національної ради України з питань телебачення й радіомовлення, у якій визнається, що етери телеканалу «Наш» мають ознаки розпалювання ворожнечі, що ведучі підбурюють до порушення закону, а не припиняють такі заклики.

Розпалювання ворожнечі. Нацрада взялася за канал “НАШ” (документ)

Про це вона повідомила на своїй сторінці в мережі Facebook.

Нацрада обіцяє, що на найближчому засіданні ці питання будуть розглядатися. Геращенко додала, що «редакційна політика каналу нічим не відрізняється від тих, що потрапили під гнів РНБО».

Йдеться про «112 Україна», NewsOne та Zik, які перебувають під санкціями.

«Нацрада місяцями не помічала включення бойовиків у прямому етері, ролик до Дня Незалежності, у якому під сумнів ставився вибір українців, щоденні заяви людей з обійми Януковича, які принижують українську армію й розпалюють ворожнечу. СБУ, яке начебто відкриває справи щодо Шарія, роками не помічало, що Шарій живе в студії цього телеканалу і вельми комфортно просуває україноненависницьку політику. Неодноразово ми з колегами зверталися й до Нацради, і до СБУ з вимогою звернути увагу на те, що відбувається в цих студіях», – розповіла Геращенко. 

Раніше, Окружним адміністративним судом міста Києва зареєстровано ще один позов  ТОВ «НАШ 365» до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Нагадаємо, крім закриття трьох каналів, президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 19 лютого щодо санкцій проти ряду осіб, в тому числі Віктора Медведчука.

Великий Київ у Google News

підписатися