Розмінування доріг Київщини повністю завершили

Автор: Марина Максенко
20:14 20.05

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко повідомив, що повністю завершене розмінування доріг Київської області, а електропостачання цього регіону відновлене на 100%.

Розмінування доріг Київщини повністю завершили

Про це він заявив під час брифінгу.

“Повністю завершено розмінування Київської області. За дорученням керівника Офісу Президента Андрія Єрмака відновлено електропостачання на 100% Київської області. Роботи тривали 45 днів замість запланованих 60. До відновлювальних робіт було залучено понад тисячу працівників з різних регіонів України. Живлення відновили більш як 266 тисячам споживачів”, – зазначив Тимошенко.

За його словами, основні шляхи до населених пунктів на території Київської області та центральні дороги всіх населених пунктів повністю розміновані.

Тимошенко подякував усім працівниками ремонтних бригад за роботу.

Заступник керівника ОП розповів, що у селі Андріївка Макарівської громади на Київщині вже розпочато поточний ремонт покрівель у 50 приватних будинках. Також, за його словами, тут відновлено газо- та електропостачання, частково є зв’язок та інтернет, територію повністю очистили від завалів, а техніку прибрали з доріг.

“У Мотижині від ворожого снаряду постраждав ліцей, який працював понад 50 років. Планується відновити заклад до 1 вересня”, – повідомив заступник керівника ОП.

Він зазначив, що село Мощун, яке надто постраждало внаслідок бойових дій, потроху оговтується після їх завершення.

“Вже відновлено транспортне сполучення з Києвом, поновили роботу автобуси, але головне – це відновлення житла. Наразі визначено дорожню карту по роботі над генеральним планом населеного пункту. Готуються документи для його оприлюднення та проведення громадського обговорення”, – розповів Тимошенко.

Нагадаємо, що заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін  раніше заявляв, що  про повне розмінування говорити зарано. Для цього потрібно декілька років, але скільки саме, не уточнив.

 

Великий Київ у Google News

підписатися