Розкрадання на ремонті київського крематорію: підрядник та інженер КП постали перед судом

Автор: Галина Ворона
10:57 24.06

Голосіївська окружна прокуратура Києва завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом розкрадання коштів під час капітального ремонту кремаційного корпусу київського крематорію (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

Розкрадання на ремонті київського крематорію: підрядник та інженер КП постали перед судом

Про це повідомляє прокуратура Києва.

Згідно з матеріалами слідства, підрядна організація на замовлення Ритуальної служби СКП “Київський крематорій” була залучена до виконання робіт з капітального ремонту кремаційного корпусу крематорію та облаштування системи очищення повітря.

Однак, не виконавши роботи у повному обсязі, підрядник вніс неправдиві відомості до актів виконаних робіт, а інженер комунального підприємства, який здійснював технічний нагляд, вказані акти затвердив. Після цього на рахунки підрядника було перераховано понад 4,5 мільйона гривень.

Під час досудового розслідування встановлено, що вартість робіт та обсяги їх виконання не відповідають даним, зазначеним в офіційних документах. Згідно висновку судово-економічної експертизи, столичному бюджету завдано збитків на суму понад 705 тисяч гривень.

Наразі обвинувальний акт щодо підрядника скеровано до Голосіївського районного суду м. Києва для розгляду по суті. Обвинувальний акт відносно інженера вже розглядається в суді.

Читайте також:  Арештовано майно російського олігарха, який незаконно добував пісок і щебінь на Київщині 

Нагадаємо, у Києві ліквідували схему розкрадання мільйонів на інвентаризації нерухомості.

Великий Київ у Google News

підписатися