Розкрадання на ремонті Куренівського парку: перед судом постане експосадовець “Київзеленбуду”

Автор: Галина Ворона
13:59 04.04.2023

Прокуратура скерувала до суду ще один обвинувальний акт у справі про розкрадання 800 тис. грн на ремонті Куренівського парку.

Розкрадання на ремонті Куренівського парку: перед судом постане експосадовець “Київзеленбуду”
Світлодіодне освітлення

Як повідомляє прокуратура Києва, на лаву підсудних сяде колишній заступник генерального директора Київського комунального об’єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень “Київзеленбуд”, якому інкримінують службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

Слідством встановлено, що між “Київзеленбуд” та приватним товариством був укладений договір підряду щодо виконання робіт з капітального ремонту благоустрою Куренівського парку в Подільському районі.

У подальшому заступник гендиректора з питань капітальних вкладень отримав від підрядної організації акти приймання виконаних будівельних робіт, а також інші фінансові документи.

Достовірно знаючи, що вказана підрядником вартість використаних матеріалів і виробів є завищеною, посадовець підписав первинні документи фінансово-господарської діяльності та передав їх на виконання.

За висновком комплексної комісійної судової товарознавчої та судової економічної експертизи столичному бюджету завдано збитків на суму близько 800 тис. гривень.

Наразі обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті. Крім того, прокурором заявлено позов до колишнього посадовця про відшкодування завданих збитків.

Читайте також: Розкрадання на будівництві Подільського мосту: лава підсудних поповнилась ще одним підозрюваним

Нагадаємо, за розкрадання 800 тис. грн на ремонті Куренівського парку також постане перед судом керівник підрядної організації.

Великий Київ у Google News

підписатися