Розкішний Jaguar XF – найкращий седан в класі

14:51 01.09.2020

Друге покоління Jagur XF називають найкращим седаном Е класу. Цей автомобіль компонує в собі британський аристократизм зі спортивним, вибуховим характером. В Європі кроссовери активно витісняють седани з ринку, але ця модель залишається популярною.

Розкішний Jaguar XF – найкращий седан в класі

Все завдяки розкішному дизайну, набору базового та опційного обладнання, а також вражаючим ходовим характеристикам. В Україні купити Jaguar XF (https://jaguar.com.ua/xf) пропонує автоцентр Jaguar Київ Аеропорт. Заходьте на сайт офіційного  дилера, дізнавайтесь про комплектації, вартості та записуйтесь на тест-драйв, адже цей автомобіль варто відчути.

Насолоджуйтесь водінням в будь-яких умовах

Jaguar XF має алюмінієвий кузов, що відрізняється невеликою вагою, але підвищеною жорсткістю. Цей седан часто називають найбільш спортивним в класі. 

Все завдяки полегшеному кузову, передній незалежній підвісці, а також задній пневматичній підвісці Integral Link. З ними автомобіль показує чудову курсову стійкість, прохідність, а також комфортне керування.

Він однаково зручний в місті з вузькими заплутаними вуличками, на грунтовій дорозі та на швидкісному шоссе.

Покупцям спортивного седану пропонують вибір з лінійки 2-літрових бензинових або дизельних двигунів сімейства INGENIUM. Це продуктивні, екологічні мотори, виготовлені з алюмінію. 

Найпотужнішим в лінійці став 3-літровий дизельний мотор V6, що витискає 300 к.с. Цей агрегат – унікальна розробка Jaguar Land Rover. Силові установки працюють на пару з 8-ступінною автоматичною трансмісією, що переключається електронним тумблером. 

Седан з характером спорткара та підвищеною прохідністю

Ягуар ХФ тішить комфортним управлінням на будь-якому дорожному покритті, оскільки він обладнаний системою повного приводу IDD.

Британські технологи розробили програму, що аналізує тип дорожного полотна, зберігаючи максимальне зчеплення. Для проходження складних ділянок траси (льодової, засніженої, заболоченої) передбачений спеціальний круїз-контроль ASPC, що працює на низьких обертах. Система гарантує максимальне зчеплення та стабільну швидкість руху (до 30 км/год), щоб водій зосередив зусилля на рульовому керуванні.

Не велика кількість седанів можуть похвалитись наявністю системи динамічного налаштування підвіски. 

В Jaguar XF вона присутня в якості опції та працює в режимі Dynamic. З цією функцією водій часто отримує можливість проаналізувати основні механізми керування автомобілем та насолоджуватись спортивним водінням. В автомобілі є кілька режимів водіння, що переключаються натиском однієї клавіші.

Завдяки функції JaguarDrive Control перемикання з режиму Стандартний на Динамічний або Дощ займає одну мить. 

Великий Київ у Google News

підписатися