Розійшовся не на жарт: Зеленський звільнив начальника Генштабу та двох командувачів

Автор: Любава Лисичкіна
22:44 28.07

Від ротацій Зеленський очікує системнішої роботи та розуміння кожним бійцем армії перспективи розвитку Збройних Сил загалом.

Розійшовся не на жарт: Зеленський звільнив начальника Генштабу та двох командувачів

Про це повідомляє пресслужба глави держави.

Президент Володимир Зеленський ухвалив рішення про зміну начальника Генерального штабу Збройних Сил України, командувача Десантно-штурмових військ ЗСУ та командувача Операції об’єднаних сил. Відповідно, з посад звільнені Сергій Корнійчук, Євген Мойсюк та Володимир Кравченко.

Сергій Шаптала призначений начальником Генерального штабу Збройних Сил України, Олександр Павлюк – командувачем Операції об’єднаних сил.

Глава держави акцентує увагу командирів усіх рівнів у Збройних Силах, керівників у сфері оборони та в секторі безпеки на необхідності активізувати виконання завдань, спрямованих на забезпечення модернізації нашої армії та стовідсоткової підготовки військовослужбовців до захисту України в умовах сучасної війни.

“Зараз у світі відбувається стрімка трансформація сил і засобів для ведення війни. Наші військові мають бути готові до максимально ефективного виконання завдань у будь-яких умовах”, – зазначив Зеленський.

Президент наголошує на тому, що ефективна взаємодія між командирами та керівниками всіх рівнів є основою для успішного функціонування сфери оборони та сектору безпеки.

“Після проведених ротацій та заміни командирів і керівників як в армії, так і в Міністерстві оборони очікую системнішої роботи та розуміння кожним бійцем нашої армії перспективи розвитку Збройних Сил загалом”, – резюмував Зеленський.

Нагадаємо, вчора, 27 липня, Зеленський змінив головнокомандувача ЗСУ.

Великий Київ у Google News

підписатися