Розбомблений росіянами ТРЦ Retroville готується частково відновити роботу: подробиці

Автор: Володимир Хлєбников
01:22 14.05

Столичний ТРЦ Retroville, який був суттєво пошкоджений ракетними ударами військ РФ, частково запрацює для відвідувачів у серпні поточного року.

Розбомблений росіянами ТРЦ Retroville готується частково відновити роботу: подробиці

Про це повідомили в компанії Stolitsa Group.

Наразі в торговельному центрі, який розташований на Виноградарі, вже проводять ремонтні роботи. У серпні запрацює три чверті площ Retroville, решта відкриватиметься поетапно у грудні 2022 та березні 2023 року.

Також компанія повідомила про відновлення будівельних робіт та поновлення продажу квартир.

Компанія планує виконати всі взяті на себе зобов’язання перед інвесторами щодо введення в експлуатацію готових будинків “Варшавський Плюс” та добудови інших будинків “Варшавський Плюс”, на яких раніше було розпочато роботи. Одночасно з відновленням будівельних робіт… компанія також поновлює продаж квартир та офісів на “Варшавський Плюс”. Наступним проєктом, на якому Stolitsa Group відновить будівництво та продаж, буде ЖК “Варшавський 2”.

Також компанія відновлює процеси з передачі квартир та реєстрації оформлення прав власності на раніше завершених об’єктах ЖК “Seven”, ЖК “Галактика” та ЖК “Ліпінка“, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, ТРЦ Retroville в Подільському районі Києва був зруйнований унаслідок ракетного обстрілу військами РФ в березні. Внаслідок обстрілу, пожежі та руйнування ввечері 20 березня загинуло вісім осіб. Крім ТРЦ, згоріли автомобілі на паркувальному майданчику, а у багатьох навколишніх житлових будинках було пошкоджено вікна.

Читайте також: Орки “звільнили” Київ від ТРЦ: фото до та після влучання ракети

Великий Київ у Google News

підписатися