Розбомблені стадіони та тенісні: українські спортсмени показали руїни

Автор: Марина Максенко
19:42 04.07.2022

Українські атлети продемонстрували, як російська армія руйнує спортивну інфраструктуру під час повномасштабного вторгнення.

Розбомблені стадіони та тенісні: українські спортсмени показали руїни Фото: члена АСЖУ Миколи Синельникова

Світлини фотографа Миколи Синельникова опублікувала Асоціація спортивних журналістів України. 

“За час війни вже пошкоджені сотні спортивних об’єктів України. Але спортсмени не лише продовжують тренуватись в умовах війни, а й тримають інформаційний фронт”, – йдеться у повідомленні.

На фотографіях – регбісти, фехтувальники, баскетболісти, бодібілдери, плавці, тенісисти з різних міст України на зруйнованих і пошкоджених унаслідок обстрілів росіян стадіонах, у спорткомплексах, басейнах, на кортах.

Українські спортсмени закликали світ підтримати бойкот виступів російських спортсменів та команд на різних змаганнях, доки в Україні триває війна.

Харків

Школа №134. Зруйнована на самому початку війни. Замість дзвінків на перерву тут лунає сирена, що попереджає місцевих мешканців про загрозу авіаудару. Дивом уцілів баскетбольний майданчик, що розташований за школою. На ньому зараз можуть тренуватися діти, які залишилися та мешкають у Харкові.

Стадіон “Динамо”

Останніми роками на цьому стадіоні проводилися ігри регбійної ліги України, а також легкоатлетичні тренування для спортсменів. У березні на стадіон було скинуто кілька авіабомб, що частково зруйнували трибуни та покриття легкоатлетичних доріжок.

Басейн Акваарена

Біля басейну пробито дах, снаряд пройшов крізь жіночу роздягальню та розбив скляний фасад приміщення, де розташовано басейн.

 

Уніфехт

5 березня 2022 року авіація російських військ здійснила бомбардування спортивного клубу «Уніфехт» ХНУ ім. В. Н. Каразіна, у Харкові. Як кажуть самі спортсмени, літак із бомбами летів дуже низько і пілот не міг не розуміти, що підриває навчальний заклад та житлові будинки, а не військовий об’єкт.

Одна з бомб прошила всі поверхи фехтувального корпусу, залишивши цей вид спорту у країні без головного центру для тренувань.

Київ

Спорткомплекс Авангард

Центр юнацького баскетболу і гімнастики випробував на собі всі жахи війни, коли ракети бомбардували телевежу поруч із залом. Вибиті вікна, викручений паркет і стеля, що обвалилася місцями.

 

Футбольне поле на Оболоні

Одна із ракет у березні потрапила до житлового будинку в Оболонському районі столиці. Дивно, але футбольне поле біля будинку залишилося недоторканим і на ньому навіть зараз тренуються та проводять ігри дитячі футбольні команди.

Тренажерний зал “Форвард”

Зал розташований на проспекті ім. Валерія Лобановського був обстріляний у лютому та отримав значні пошкодження, з яких на сьогодні вдалося частково відновити лише дах. Тут тренуються бодібілдери та фітнес-бікіні збірної України IFBB, зараз вони готуються до міжнародних змагань “Арнольд Класік Європа”. Спортсмени ФББУ кажуть, що бойкотуватимуть усі турніри, в яких будуть допущені представники Росії та Білорусі.

Ірпінь

Центр федерації тенісу України

Нові тенісні корти мали після 24 лютого приймати дитячий турнір, але зазнавали обстрілів і бомбардування протягом місяця. Натяжний купол критої частини кортів був зруйнований вщент а на інших майданчиках залишилися здерті і обгорілі сліди від покриття і ями від бомб.

Фото: члена АСЖУ Миколи Синельникова

 

Великий Київ у Google News

підписатися