Роуп-джампінг з Пішохідного мосту столиці закрили через трагедію

Автор: Ольга Даниленко
19:23 25.07

 Команда New Team eXtreme, яка займається роуп-джампінгом у Києві  вирішила закрили на деякий час свій екстремальний вид розваг через трагедію, яка сталася 21 липня у Києві: через обірваний трос канатної дороги над Дніпром загинув 20-річний хлопець.

Роуп-джампінг з Пішохідного мосту столиці закрили через трагедію

Кореспонденту “ВК” у New Team eXtreme повідомили, що стрибок коштує 600 грн, а з інструктором 1500 грн, але наразі вони не працюють.

Ми не працюємо через трагедію, яка сталася на зіплайні.  Коли стається така трагедія, то стрибати – це не дуже гарний варіант. Коли ми почнемо – поки не знаємо. Ми викладемо інформацію в Instagram”, – розповіли у New Team eXtreme.

У своєму Instagram компанія зазначає, що роботу з роуп-джампінгу у Києві вони розпочали ще з 2008 року.

Також, на їхній сторінці у TikTok є відео, де діти іноді з інструктором, іноді без, займаються роуп-джампінгом:

Відео: 

@newteamextreme

Стрибок для татка який захищає нашу землю. Наші діти – наше майбутнє . Наші діти самі сміливі

♬ Summer – Croquet Club

 

 

 

@newteamextreme

 

♬ Summer – Croquet Club

Роуп-джампінг належить до екстремальних розваг, стрибки до 16 років відбуваються у присутності батьків. Про це йдеться на сайті “Клуб Активного Відпочинку Адреналін”. При цьому перед стрибком з Пішохідного мосту батькам потрібно буде підписати положення учасника стрибків.

Дивіться також: Обірвався трос атракціону-спуску через Дніпро у Києві: чоловік впав в річку (відео)

Нагадаємо, 21 липня у Києві обірвався трос канатної дороги над Дніпром: через обрив троса у річку впав 20-річний хлопець. Він загинув.

Кримінальне провадження відкрито за двома статтями КК України. Винуватцям загибелі хлопця загрожує до восьми років позбавлення волі.

Додамо, в Офісі генпрокурора нагадали, що Київська міська прокуратура ще у 2021 році намагалася зупинити роботу канатної дороги над Дніпром.

З огляду на потенційну небезпеку для життя та здоров’я людей прокурори в позові до суду Києва просили визнати незаконним і скасувати розпорядження КМДА 2021 року про визнання переможцем інвестиційного конкурсу компанії, яка не має ні досвіду реалізації таких проєктів, ні експлуатації атракціонів схожого типу.

Відповідачами у справі тоді були виконавчий орган Київської міськради (КМДА), комунальне підприємство Плесо та товариство-переможець конкурсу.

Однак, другого грудня 2021 року Господарський суд Києва відмовив прокуратурі в задоволенні позову. Рішення було залишене в силі також постановою Північного апеляційного господарського суду (16 червня 2022 року) та Верховного суду України (14 вересня 2022 року).

Великий Київ у Google News

підписатися