Ротації на Грушевського: два міністерства отримають нових очільників, а Федоров -додаткові повноваження

Автор: Любава Лисичкіна
17:47 18.03.2023

Віцепрем’єр-міністр Михайло Федоров опікуватиметься ще низкою напрямків, окрім диджиталізації.

Ротації на Грушевського: два міністерства отримають нових очільників, а Федоров -додаткові повноваження
оренда квартири Київ

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він зауважив, що фракція політичної партії “Слуга народу” на засіданні в суботу, 18 березня, обговорила кадрові зміни в уряді, які плануються на наступний тиждень.

“Звільнення міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, призначення міністром освіти і науки Оксена Лісового; звільнення з посади міністра стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна, призначення на посаду міністра стратегічних галузей промисловості Олександра Камишина”, – зазначив Шмигаль.

Довідково:

Олександр Камишин – почав працювати Камишін у 2006 році. Спочатку він був аудитором в аудиторській компанії KPMG (до 2008 року), а потім продовжив кар’єру в Dragon Capital, де працював до 2012 року. Крім цього, у період з 2009 по 2012 року він керував Карловським машинобудівним заводом.

Найдовше – з 2012 по 2019 рік Камишін пропрацював у холдинговій компанії Ріната Ахметова SCM, де обіймав посаду інвестиційного менеджера і члена Наглядової ради транспортних холдингів групи СКМ. Камишін протягом 10 років (з 2011) був видавцем журналу Latifundist, а також ведучим YouTube-проекту “Латифундисти”, куди запрошував на розмови найважливіших гравців українського агроринку.

У червні 2021 року Камишіна призначили радником міністра інфраструктури. У серпні 2021 року –  новим тимчасовим главою державного залізничного монополіста “Укрзалізниця”.

 Оксен Лісовий – працював вчителем у Києво-Могилянському колегіумі, а також був тренером із фехтування та підтримував діяльність громадської юнацької організації Січ. Також  працював на керівній посаді в генеральній дирекції ВАТ Укртелеком, але протягом останніх 19 років є директором Малої академії наук.

Після початку повномасштабної війни з Росією пішов на фронт добровольцем у складі 95 бригади Десантно-штурмових військ та продовжив виконувати обов’язки директора МАН України.

Крім того, за словами прем’єра, віцепрем’єр-міністр Михайло Федоров опікуватиметься ще низкою напрямків, окрім диджиталізації. Його майбутня посада – віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій – міністр цифрової трансформації України.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що  новим міністром освіти може стати освітянин-десантник.

Великий Київ у Google News

підписатися