Росіяни почали активно застосовувати русло Дніпра для прольоту ракет та дронів – чим це небезпечно

Автор: Оксана Тупальська
12:40 20.02.2023

Ворог вносить корективи в свою тактику та більш часто запускає ракети вздовж русел річок – Дніпра, Дністра та Південного Бугу. Про це розповів речник Командування Повітряних сил України, полковник Юрій Ігнат. Таким чином росіяни намагаються уникнути української ППО.

Росіяни почали активно застосовувати русло Дніпра для прольоту ракет та дронів – чим це небезпечно
оренда квартири Київ

«Річки використовують для прольоту як «шахедів», так і ракет. Якомога ближче притискаючи до землі, користуючись рельєфом місцевості, нажаль, ракети проходять вглиб території України. І вже безпосередньо на підльоті до об’єктів відпрацьовують ураження», – розповів Ігнат в ранковому ефірі телеканалу «Настоящее время».

Та нагадав, що російська розвідка продовжує працювати та шукати, де розташовані сили української ППО. А до кінця тижня ворог готує повітряні атаки.

«Є ознаки, які свідчать, що Росія може вчинити обстріли не один день, а 2 дні поспіль, як вона це робила в жовтні 10-11 і 15-16 та інші дати коли вони здійснювали кілька днів поспіль масовані удари. Тому треба готуватися – бо День радянської армії в воєнно-морського флоту ніхто на Росії не відміняв. Відтак, можуть почати в 23 і 24 лютого в річницю вторгнення. Наша справа підсилюватися та бути пильними», повідомив речник Повітряних сил.

Попри скупчення авіації на летовищах, Росія навряд буде атакувати найближчим часом літаками Київ – бо українські війська ще навесні минулого року показали, що ворожа авіація в випадку наближення до кордонів буде знищена, додав Ігнат. Про спокійну територію біля білоруського кордону станом на сьогодні повідомляють і прикордонники:

“Ударного необхідного угруповання, яке могло б здійснити вторгнення на територію України, наразі не відмічаємо. Також не відмічають і наші підрозділи розвідки, які простежують ситуацію», – розповів речник ДПСУ Андрій Демченко.

Нагадаємо, після стабілізації ситуації з забезпеченням електроенергією повідомлялося, що лише нові обстріли з боку Росії можуть спричинити дефіцит електроенергії.

Великий Київ у Google News

підписатися