Росіян фіктивно працевлаштовували у волонтерську організацію для переправлення через кордон

Автор: Марина Максенко
14:59 27.06

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру двом зловмисникам в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України за попередньою змовою групою осіб з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

Росіян фіктивно працевлаштовували у волонтерську організацію для переправлення через кордон

Про це повідомляє Київська прокуратура.

Досудовим розслідування встановлено, що групою осіб налагоджено протиправний механізм оформлення посвідок на тимчасове/постійне проживання в Україні іноземним громадянам з подальшою їх легалізацією на території держави, в тому числі громадянам держави-агресора російської федерації, залучаючи їх як волонтерів благодійної організації з можливістю безперешкодного в’їзду та виїзду через державний кордон.

Вартість «послуги» в середньому складала 26 тис. гривень.

“Зловмисників затримано на «гарячому».

За місцем проживання фігурантів проведено обшуки та вилучено документи, що підтверджують протиправну діяльність. Чорнові записи з приводу оформлення можливих підроблених документів для виїзду в країни Європейського Союзу та документів про отримання вищої освіти державного зразка.

Наразі прокуратурою повідомлено затриманому про підозру та скеровано до суду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою”, – кажуть у прокуратурі. 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, встановлюються інші особи, які могли бути причетними до незаконної діяльності.

 

Великий Київ у Google News

підписатися