Росія хоче перекинути в Україну свої підрозділи з Вірменії

Автор: Тетяна Сененко
20:30 18.03

Російська федерація, намагаючись відновити боєздатність своїх підрозділів на території України, планує перекинути з Вірменії до України підрозділи зі складу 102-ї російської військової бази.

Росія хоче перекинути в Україну свої підрозділи з Вірменії
Про це у Фейсбуці повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ.

«Триває двадцять третя доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Продовжуючи спроби відновити боєздатність окремих підрозділів, що беруть участь у бойових діях, військове керівництво російської федерації планує перекинути на територію України деякі підрозділи зі складу 102-ї російської військової бази, що у Вірменії», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, підтверджуються факти відмови окремих військовослужбовців російської федерації від участі у бойових діях, що зумовлено низьким рівнем морально-психологічного стану російських окупантів після зіткнень з українськими силами оборони.

Так, зокрема, у пункті постійної дислокації 20-ї мотострілецької дивізії 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу, близько 130 військовослужбовців відмовились від участі у бойових діях.

Особовий склад противника деморалізований, почастішали випадки суїцидів та самоскалічень.

Мер Києва Віталій Кличко показав металеві гранули, якими нашпиговані російські снаряди та ракети, що падають у житлових кварталах столиці.

Великий Київ у Google News

підписатися