Російський лейтенант наказував знищувати колони з цивільних авто на Київщині

Автор: Володимир Хлєбников
13:59 17.05

Суд надав дозвіл на спецрозслідування щодо заступника командира роти військової частини ЗС РФ, якого підозрюють у жорстокому поводженні з цивільним населенням й інших порушеннях законів та звичаїв війни.

Російський лейтенант наказував знищувати колони з цивільних авто на Київщині

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

За даними слідства, громадянин РФ – заступник командира роти по озброєнню однієї з військових частин ЗС РФ, виконував злочинний наказ військового керівництва та брав участь у збройній агресії на території села Лук’янівка Броварського району Київської області.

Упродовж березня в окупованому селі на виконання наказів підозрюваного лейтенанта військовослужбовці збройних сил РФ проникали до помешкань мирних мешканців та грабували їх. Пошкоджували й руйнували приватні будинки та господарські споруди, танком переїхали легковий автомобіль. Підозрюваний віддав наказ підлеглим знищувати колони з цивільних автомобілів, які пересуватимуться населеним пунктом“, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Окупанти обстріляли домівки чорнобильців на Київщині

Таким чином, будучі обізнаним із законами та звичаями війни, окупант порушив норми міжнародного гуманітарного права, наголошують в прокуратурі.

Раніше “ВК” писав, що Служба безпеки України встановила вже 1140 російських окупантів, які чинили звірства проти мирного населення на території Київської області. 

Великий Київ у Google News

підписатися