Російській блогерці, яка прилетіла до Києва, заборонили в’їзд в Україну (ВІДЕО)

Автор: Володимир Хлєбников
17:15 17.11.2021

У пункті пропуску “Київ” (“Жуляни”) прикордонники зупинили росіянку, яка влітку незаконно відвідала АР Крим. 22-річній москвичці, яка виявилася блогеркою, заборонено в’їзд до України.

Російській блогерці, яка прилетіла до Києва, заборонили в’їзд в Україну (ВІДЕО)

Про це 17 листопада повідомив пресцентр Державної прикордонної служби України.

Жінка прилетіла в Україну рейсом з Варшави. Під час проведення додаткових контрольних заходів, які застосовуються до громадян країн міграційного ризику, в тому числі РФ, з’ясувалося, що вона є порушницею українського законодавства.

Прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту “Київ” встановили, що у серпні-вересні цього року 22-річна москвичка, яка є Tik-Tok блогеркою, незаконно відвідала Крим. На територію тимчасово окупованого півострова вона в’їжджала автомобілем через незаконно збудований міст через Керченську протоку“, – йдеться у повідомленні.

За порушення українського законодавства прикордонники оформили відносно росіянки адмінпротокол. Також блогерці заборонили в’їзд в Україну на три роки. Якщо протягом цього часу блогерка намагатиметься потрапити на територію України, термін заборони буде збільшено до 10 років.

В ДПСУ не назвали ім’я росіянки. За даними ЗМІ, порушницею є  Альона Вотинцева.

Нагадаємо, на початку серпня СБУ заборонила в’їзд в Україну російському співакові Філіпу Кіркорову. Заборона діятиме три роки.

Великий Київ у Google News

підписатися