Російські військові намагаються приховати участь у війні в Україні

Автор: Галина Ворона
12:58 11.05

Російські військові починають усвідомлювати воєнну поразку рф та невідворотність покарання за воєнні злочини проти народу України, тому вимагають у командування засекретити їх участь у вторгненні.

Російські військові намагаються приховати участь у війні в Україні

Про це повідомляє українська розвідка.

Зазначається, що особливого масштабу такі звернення набули у частинах повітряно-космічних сил росії.

Сховатися від помсти за масові вбивства мирних мешканців та знищену інфраструктуру України намагаються не лише безпосередні виконавці злочинів, а й уже колишні військові, які брали участь у підготовці до вторгнення в нашу державу.

Зокрема, українські розвідники встановили особи воєнних злочинців – військовослужбовців 277 бомбардувального авіаційного полку 303 змішаної авіаційної дивізії 11 армії ВПС
і ППО (військова частина 77983), що дислокується на аеродромі “Хурба” Хабаровського краю.

Більшість з них залучалася до завдання ракетно-бомбових ударів по території України з аеродромів на території білорусі “Ліда” та “Барановичі”, а також аеродромів у рф “Борісоглєбск” та “Маріновка”.

Відповідальності за масові вбивства мирних громадян та співучасть у підготовці таких злочинів окупанти намагаються уникнути вимагаючи у командування надати їм фальшиві документи про перебування на лікуванні чи у відпустках. Дехто з льотчиків вимагає документи, що на момент початку російсько-української війни вже не проходив службу в частині.

Список командного та льотного складу 277 бомбардувального авіаційного полку можна переглянути за посиланням.

Читайте також: “Я бы им пи*ьки резала, звёзды на спинах вырезала” – дружина російського військового про українських дітей

Нагадаємо, слідчі ідентифікували чергового російського ката, який знущався з мешканців Київщини.

Великий Київ у Google News

підписатися