Російські окупанти продовжують зазнавати втрат майже на всіх напрямках – Генштаб

Автор: Любава Лисичкіна
19:52 12.05

Продовжує зберігатися загроза ракетно-бомбових ударів з республіки білорусь по інфраструктурних об’єктах на території України.

Російські окупанти продовжують зазнавати втрат майже на всіх напрямках – Генштаб

Оперативна інформація станом на 18.00 12.05.2022 щодо російського вторгнення оприлюднив Генштаб ЗСУ.

На Сіверському напрямку противник продовжує забезпечувати посилену охорону ділянки українсько-російського кордону в Брянській та Курській областях. Здійснював обстріли прикордонних районів України.

На Харківському напрямку противник обстрілював позиції наших військ у районах населених пунктів Питомник та Руські Тишки.
На Слов’янському напрямку ворог активних дій не проводив.

На Донецькому напрямку окупанти застосовували міномети, ствольну артилерію, реактивні системи залпового вогню та завдавали ракетно-бомбових авіаційних ударів з метою руйнування фортифікаційних споруд українських підрозділів.

На Лиманському напрямку ворог намагається захопити ділянку місцевості на правому березі річки Сіверський Донець та закріпитись в районі населеного пункту Олександрівка. Здійснював штурмові дії у напрямку населеного пункту Новоселівка, успіху не має.

На Сєвєродонецькому напрямку противник продовжує штурмові дії в районі населеного пункту Воєводівка, успіху не має.

На Бахмутському, Авдієвському та Курахівському напрямках ворог веде штурмові дії з метою покращення тактичного положення своїх військ, успіху не має.

У місті Маріуполі ворог продовжив завдавати артилерійських та авіаційних ударів, основні зусилля зосереджував на блокуванні наших підрозділів в районі заводу “Азовсталь”.

Російські окупанти продовжують зазнавати втрат майже на всіх напрямках.

До слова, в ООН шоковані масштабами воєнних злочинів росіян під Києвом.

Великий Київ у Google News

підписатися