Російські обстріли пошкодили найбільше об’єктів поруч зі станціями метро Лук’янівською та Університет

Автор: Оксана Тупальська
17:34 19.12.2022

В районі станції «Лук’янівська» внаслідок ракетних ударів ворога постраждали 9 об’єктів нерухомості, неподалік метро «Університет» – 10. Про це свідчать дані «Карти відновлення».

Російські обстріли пошкодили найбільше об’єктів поруч зі станціями метро Лук’янівською та Університет

Зокрема, як можна побачити з мапи, 15 березня внаслідок авіаудару вибуховою хвилею було пошкоджено вхід до метро «Лук’янівська», повибивало шибки у будівлях навколо. Вагомих втрат зазнали жителі вулиці Іллєнка, а також було розбито вікна у сучасному ТРЦ,

А вже наступного дня від артобстрілу російської армії постраждав медичний центр «Меділенд» на вул. Маршала Рибалки. У клініці перебували тяжкохворі та післяопераційні пацієнти, яких не можна транспортувати. персонал і пацієнтів перевели в безпечні приміщення клініки та продовжили необхідне лікування.

А 26 червня пошкоджено будівлю приватного дитячого садочку “Happy Time”. В будівлі вибито вікна, уламками посічено фасади, вщент зруйновано благоустрій.

Неподалік станцій метро «Університет» та «Театральна» жертвами стали об’єкти, яким ворог нашкодив під час масованого ракетного обстрілу.

Внаслідок атаки 10 жовтня без вікон залишилися Київська міська клінічна лікарня №18, Червоний корпус, будівля Інституту філології  та бібліотека університету Шевченка, будівля міністерства освіти і науки,  пошкоджено купол Будинку вчителя. Того ж дня було пошкоджено будівлі філармонії, музеїв Ханенків та Тараса Шевченка, приміщення Державноюї казначейської служби.

На мапі Київської області найбільше постраждалих будівель зазначено у населених пунктів, які перебували в окупації навесні – у Бучі, Ірпені, Гостомелі, Горенці, Мощуні. Як відомо, у всіх цих населених пунктах триває відбудова та чекають на повне відновлення майна, пошкодженого росіянами.

Нагадаємо, у відновленні корпусу університету Шевченка, який постраждав від обстрілів пообіцяла допомогти Туреччина. Тоді як ректор навчального закладу порахував, що внаслідок агресії 3 000 квадратних метрів вікон навчального закладу залишилися без скла.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин