Романтичний джаз. Киян запрошують на концерт в “Мушлі”

19:40 04.09

Jazz Kolo – це проєкт, створений для підптримки українського джазу. В неділю 5 вересня о 19:00 кияни матимуть можливість насолодитись музикою бекоштовно у Маріїнському парку.

Романтичний джаз. Киян запрошують на концерт в “Мушлі”

Про це повідомляє Київрада. 

Jazz Kolo – це проект, створений для підтримки українського джазу, та спрямований на об’єднання музикантів й розвиток української імпровізаційної музики. 

До проекту запрошуються кращі сили музичної еліти країни, утворюється новий, несподіваний, цікавий музичний продукт, який фіксується на аудіо та відео та складає архів вітчизняної джазової музики”,

– повідомляють організатори концерту. 

Возможно, это изображение (1 человек и текст)

Pokaz trio – проект відомого одеського піаніста і композитора Андрія Показа. В його склад входять, крім автора проекту, контрабасист Віталій Фесенко і барабанщик Яків Тарунцов. Тріо є резидентом більшості джем-сейшенів і різноманітних джазових подій в Одесі. Виступали на сценах різних джазових фестивалів в Україні, брали участь в концерті авторського проекту Олексія Когана “Тема з варіаціями. Live 3.0”.

Репертуар тріо складається з авторських композицій. Музиканти роблять акцент на образну складову своєї творчості, своєрідно і щиро підкреслюють художню сторону композицій. Музика тріо вводить слухача в різноманітні стани, змушує глибоко співпереживати разом з музикантами.

Читайте також: На Софійській площі читатимуть вірші, запрошують на вечір поезії

Великий Київ у Google News

підписатися