Романтична історія шевця без чобіт, який винайшов спосіб “ліквідації” самотніх жінок: вистава “Кафе розбитих сердець”

Автор: Любава Лисичкіна
21:41 12.02

Вишукана комедія без обмежень за віком, статтю та орієнтацією (в тому числі й політичною).

Романтична історія шевця без чобіт, який винайшов спосіб “ліквідації” самотніх жінок: вистава “Кафе розбитих сердець”
оренда квартири Київ

Організатор – Театр-студія імпровізації “Чорний Квадрат”

Якими ж треба бути оригіналами, щоб в наш час і в нашій країні назвати свого сина на честь однієї з платівок гурту “Бітлз”! З таким ось ім’ям треба йти або в шоу-бізнес, або в… паспортний стіл. Але герой вистави вирішив присвятити своє життя пошукам кохання, причому не для себе, а для тих, хто в ньому вже розчарувався.

 Затишна і душевна комедія з нотками ностальгії й посмаком щастя! Speed ​​dating Kafe або Кафе Швидких Побачень набирає все більшої популярності в нашій країні. З одного боку, це набагато простіше, ніж традиційні способи знайомства: прийшов, підсів, поговорив, зачарував, повів… А з іншого боку, не так-то це і легко – причарувати жінку за три хвилини відведеного часу. І не так-то легко за три хвилини зважитися провести з першим зустрічним ніч… або (що ще складніше) все життя!

Киян і гостей міста кличуть на романтичну історію про чоловіків і жінок, давно вже шукаючих свою половинку, чиє серце билося б в унісон …  

Коли: 16 лютого, 18:30

Де: Театр-студія імпровізації “Чорний Квадрат”.

До слова, любов, ненависть, ревнощі та змагання за вплив – 8 годин серіалу “Кава з кардамоном”, щоб надивитися на вишукані сукні та галантність.

Великий Київ у Google News

підписатися