Роки знущань. Суд оштрафував батьків школяра за цькування однокласниці

Автор: Галина Ворона
12:29 11.05

Суд Києва визнав винним дев’ятикласника у буллінгу та оштрафував його батьків на 3400 гривень. Цей судовий процес самотужки виграла мама дівчинки, над якою хлопець знущався.

Роки знущань. Суд оштрафував батьків школяра за цькування однокласниці

Про це у групі “Батьки SOS” розповіла мама дівчинки, яку цькував хлопець.

За її словами, батьків кривдника також чекає 2 штрафи за невиконання батьківських обов’язків від різних служб від 850 до 1700 грн. Крім цього, все це буде занесено до особової справи і при повторному зверненні штрафи будуть вдвічі більші, а покарання – значно серйозніше.

Мати дівчинки розповіла, що цей хлопець стоїть на обліку в школі з 2017 року і ображає багатьох дітей, та жоден із них чи їхній батьків не захотів свідчити у суді – усі боялися помсти. Та навіть це не завадило виграти справу.

Вона дала поради батькам, що потрібно робити, якщо цькують їхніх дітей:

  • обов’язково сати заяву на ім’я директора у кожному випадку і вимагати від керівництва школи провести розслідування. У школи є спеціальний алгоритм ведення такої справи. Протягом доби, повинні бути зібрана інформація по вашому зверненню і справу направлено до поліції.
  • обов’язково писати заяву в поліцію. І тоді разом з розглядом зі школи слідчий передасть цю справу до суду.
  • заручитися підтримкою інших батьків і свідченнями вчителів або дітей. 
  • якщо є можливість – взяти адвоката, якщо немає – є безкоштовний правовий захист, куди можна звернутися за безкоштовним адвокатом.

Не бійтеся! Це найголовніше і напевно його треба було поставити в першу чергу. Крім вас, у вашої дитини немає захисту. Тому тільки вперед. Навіть якщо страшно. Навіть якщо ви не впевнені, що у вас вийде. Навіть якщо опоненти неадекватні, хами і негідники, як в моєму випадку!” – додала жінка.

Читайте також: Рэперша из Барышевки Alyona Alyona выпустила клип о буллинге в школе 

Великий Київ у Google News

підписатися