Родзинка Дарницького району: на Харківській площі квітнуть ніжно-рожеві лілії, подаровані Харковом

Автор: Галина Ворона
16:18 18.06

Столиця від ранньої весни до пізньої осені потопає у різнобарв’ї квітів та зелені. У кожному районі є свої “квітучі магніти”, які милують око. У Дарницькому районі також є таке місце – квітник фантастичної краси на Харківській площі, де розпустилися тисячі лілій ніжного-рожевого кольору, подаровані харківськими меценатами у 2022 році.

Родзинка Дарницького району: на Харківській площі квітнуть ніжно-рожеві лілії, подаровані Харковом

Як розповів директор Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний, місце висадки цих квітів не випадкове. Лілії на Харківській площі – це данина мужності та стійкості харків’ян – їх бачать усі, хто прямує з Києва в напрямку Харкова і хто заїжджає до столиці.

На квітнику площею 200 кв. м можна помилуватися п’ятьма сортами квітів, висота деяких із них – більше метра.

Ці символи відродження нагадуватимуть про непохитний дух міста, на долю якого випали важкі випробування. Київ пишається стійкістю Харкова і завжди буде поруч на шляху його відновлення”, – сказав Олександр Возний.

Читайте також:  На Київщині виявили поле червонокнижних орхідей

Нагадаємо, у 2022 році меценати подарували Києву 5 тисяч цибулин лілій. Того ж року їх висадили на Харківській площі. Наразі можна помилуватися п’ятьма сортами квітів, висота деяких із них – більше метра.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин