Родина під Києвом розшукує незвичного домашнього улюбленця

19:10 13.11.2020

Мешканка Київщини вже майже тиждень розшукує чотирилапого улюбленця – домашнього лиса Макса, який був найкращим другом її 4-річного сина. Тварина зірвалась з повідка і втекла. Власниця боїться, що Макс може стати здобиччю мисливців, і просить їх звертати увагу на лисиць незвичайного забарвлення (чорно-рудий, навіть чорно-коричневий колір) та не стріляти в таких. Усіх, хто бачив Макса, просять повідомити. За допомогу родина обіцяє винагороду.

Родина під Києвом розшукує незвичного домашнього улюбленця

Пост відчаю власниця тварини Veronika Kudina розмістила у Facebook.

За її словами, домашній лис Макс віком 8 місяців, чорно-рудого окрасу, з чорним пухнастим хвостом з білим кінчиком, зник у ніч з 4 на 5 листопада біля ЖК “Гранд Віллас”, Ворзель / Михайлівка-Рубежівка.

Імовірно, був помічений в Кичеєво, Рубежівці біля шиномонтажу (“Вітерець”), біля ЖК “Ворзель-Парк” і занедбаних корпусів санаторію “Україна”.

Жінка каже, що тварина не підійде, якщо кликати на ім’я, можна пробувати приманити їжею (сир, паштет, м’ясо, собачий корм).

Найголовніше зараз – знайти його, визначити локацію, де він мешкає. Для ідентифікації найкраще робити фото. Будь ласка, допоможіть знайти і повернути додому улюбленця родини! Діти дуже важко переживають втрату, За повернення Макса в сім’ю гарантую високу грошову винагороду!” – додала жінка.

Нагадаємо, на Київщині другий місяць шукають зниклого кенгуру.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...