Родина десь у Європі – це дуже тяжко. Олег Скрипка розповів, як війна змінила стосунки у сім’ї

Автор: Галина Ворона
05:12 03.04

Музикант Олег Скрипка розповів, де під час повномасштабної війни перебуває його родина, як змінилися стосунки в ній та де навчаються сини – 18-річний Роман та 16-річний Устим. А от запитання про те, чи завжди він був вірний своїй дружині Наталії, викликали в нього обурення.

Родина десь у Європі – це дуже тяжко. Олег Скрипка розповів, як війна змінила стосунки у сім’ї

Це сталося під час розмови 59-річного Скрипки з журналісткою “Люкс ФМ”.

“Моя сім’я підтримала мене і вирішила лишитися в Києві. Стосунки покращилися, тому що біда нас об’єднала і ми реально один одного підтримуємо, і ми в Києві. Тому що велика кількість родин виїхала, чоловіки залишилися в Україні, а родина десь у Європі – це дуже тяжко“, – поділився музикант.

Його старший син навчається історії. Молодший син закінчує школу в цьому році і хоче бути музикантом.

Як він зробить свою кар’єру, ми побачимо, але він пише пісні, пише альбоми, хоче бути музикантом”, – поділився він.

На питання, планує Устим вступати в Україні чи за кордоном, Олег відповів ніби жартома, а може, не розчувши.

“Він планує на Марсі виступати, а де буде можливість – то вже побачимо”, – сказав артист.

А от питання, чи були в його подружньому житті зради, він назвав провокативним та замість відповіді запитав у журналістки, чому після 2014-го року на “Люкс ФМ” лунали російські пісні. Від того, що сам він колись виступав у Росії, музикант відхрещуватися не став, але наголосив, що було це до 2014-го.

“А ви зраджуєте своєму чоловіку? Я теж ні. А навіщо це питати? Хочете, мене щоби обливали брудом?.. Треба залишатися людьми і не провокувати одне одного. Я прошу поважати мене і не провокувати”, – заявив Олег.

Коли ведуча поцікавилася у Олега Скрипки, як він ставиться до мобілізації артистів, 59-річний співак висловив позицію, що зараз кожен на своєму місці ефективніший.

“Я вважаю, що вся Україна перетворилася на лінію фронту: чи це лінія фронту “пєрєдок”, чи це літнія фронту – культурний фронт або волонтерська організація. Але те, що кожен українець мусить максимально давати свій ресурс, ресурс для перемоги, це однозначно”, – зазначив він.

Читайте також: Фестиваль “Країна мрій” проведуть у Ботанічному саду: Олег Скрипка обіцяє найкращих музик та акції для війська 

Нагадаємо, Олег Скрипка випустив військовий кліп-епос, створений за допомогою штучного інтелекту.

Великий Київ у Google News

підписатися