Ріже кабелі і палить під’їзд. На Борщагівці скаржаться на буйну сусідку (відео)

Автор: Тетяна Сененко
15:22 29.03.2021

На столичній Борщагівці мешканці одного з будинків скаржаться на сусідку, яка підпалює стіни та речі в під’їзді, вдається до брутальної лайки та погрожує.

Ріже кабелі і палить під’їзд. На Борщагівці скаржаться на буйну сусідку (відео)

Мешканці будинку запевняють, що ця сусідка зрізає кабелі інтернету та телебачення, йдеться у сюжеті телеканалу “Київ”

Місцеві поставили в під’їзді камеру відеоспостереження. На кадрах, які вдалося відзняти, чітко видно, як пані Ольга виходить зі своєї квартири і, знаючи про камеру, показує до неї середній палець руки. За хвилину після цього в під’їзді спалахує вогонь.

Телеканалу «Київ» вдалося поспілкуватися з бунтівною пані й запитати, навіщо вона так чинить. За її словами, причина така – сусіди цеглою замурували один із пожежних виходів, а з пані Ольгою цього не погодили. Тож жінка вважає це порушенням її прав.

«Вони кажуть, що все погодили. Із ким? Хто? Документи дозвільні мені покажіть. Я всіх попереджала – от вам і результат», – розповіла пані Ольга.

Адвокат Андрій Мазалов зазначив, що тут є всі ознаки статті 194 – умисне знищення або пошкодження майна. Він радить збирати докази й писати колективну заяву в поліцію. 

«Під час проведення досудового розслідування можна призначати психіатричну експертизу. Можна звертатися до суду для примусової госпіталізації особи, яка вчиняє правопорушення, якщо в її діях буде загроза або безпосередньо для цієї особи, або ж загроза життю та здоров’ю інших людей», – наголосив Андрій Мазалов.

Та все ж ситуація може вирішитися без судових тяжб і психо-неврологічних експертиз. Це трапиться тоді, коли мешканці порозуміються між собою, і спробують налагодити добросусідські стосунки.

Нагадаємо, у Києві на проспекті Відрадному затримали громадянина, який бігав по сходовому майданчику із сокирою в руках та погрожував сусідам.

 

Великий Київ у Google News

підписатися