Рік інциденту: чим займається “качок” з Гідропарку, якого ловили 10 поліцейських

Автор: Марія Супрун
20:33 07.04

Під час локдауну минулого року, 6 квітня, в мережу потрапило відео, як 10 поліцейських намагалися зловити на березі Дніпра спортсмена, який вплав дістався до Гідропарку після заборони через карантин пройти на спортивний майданчик. Після цього київський студент Валентин Бур’янов став знаменитим. А вже наприкінці квітня Бур’янов приїхав верхи на коні до будівлі МВС, щоб передати звернення міністру Арсену Авакову.

Рік інциденту: чим займається “качок” з Гідропарку, якого ловили 10 поліцейських

Чим зараз займається спортсмен та як ставиться до нового локдауну в столиці, пише Depo.Київ.

За словами Бур’янова, зараз він закінчує університет (КНЕУ ім. Гетьмана) за спеціальністю маркетинг, а також військову кафедру.

Для чого це мені? Для того, щоб в подальшому боротись з поліцейською державою на більш високому рівні, я розумію, що з військовим званням та посвідченням це можна робити більш ефективно. Зараз я повністю присвятив себе цьому. Після історії в Гідропарку я планував створити громадську організацію та займатись громадською діяльністю, але зрозумів, що наше суспільство ще не було готовим до цього. Я планую повернутись до ідеї зі створенням ГО у серпні цього року, коли вирішу всі питання з університетом“, – каже хлопець.

Також, Бур’янова запитали чи буде він влаштовувати нові перфоманси під час цьогорічного локдауну.

Я сьогодні повністю зосереджений на навчанні та не планую, як вже сказав, до серпня жодних перфомансів чи акцій. Поки таких планів немає. З іншої сторони, все залежить від адекватності рішень влади, якщо знову будуть якісь безглузді обмеження з боку влади, то все може бути“, – розповів чоловік.

Крім того, він розповів про своє ставлення до впровадження жорстких обмежень.

Кличко каже про те, що локдауном він рятує життя людей, але мені не потрібно, щоб він мене рятував. Кожна людина сама обирає — виходити на вулицю та ризикувати або ж сидіти вдома та дотримуватись обмежень, це елементарний принцип свободи волі, от і все“, – сказав спортсмен.

Нагадаємо, 6 квітня 2020 року у мережі з’явилося відео, як 10 поліцейських стежили за купанням голого “качка” в Гідропарку. А згодом киянин приїхав до будівлі МВС на коні (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...