Ріелтори розповіли де і за скільки можна купити найдешевшу квартиру в столиці

Автор: Любава Лисичкіна
23:44 04.08

Ціни зростають і ця тенденція збережеться. Сьогодні “однушку” можна “взяти” за $ 25,5 тис., а 3-кімнатну квартиру площею 74 кв м за $102,5 тис.

Ріелтори розповіли де і за скільки можна купити найдешевшу квартиру в столиці

У липні найдешевше вдалося придбати 1-кімнатну квартиру 26 кв м на вул. Сім’ї Сосніних у Святошинському районі, пише  gazeta.ua.  Житло коштувало $25,5 тис.

За словами директора  одного з провідних агентств нерухомості Олени Бібєрової, ринок купівлі-продажу нерухомості Києва активний і спостерігається зростання кількості угод кілька місяців поспіль. Експерт говорить, що ціни зростають і ця тенденція збережеться. А восени очікується ще більша активізація ринку нерухомості.

За $50 тис. купили 3-кімнатну квартиру площею 73 кв м у старому будинку на вул. Макіївській в Оболонському районі. $51 тис. коштувала 1-кімнатна квартира 35 кв м на вул. Русанівська Набережна у Дніпровському районі.

На вул. Чорновола у Шевченківському районі за $100 тис. придбали 2-кімнатну квартиру площею 77 кв м. На вул. Січових Стрільців у тому ж районі купили 3-кімнатну квартиру площею 74 кв м за $102,5 тис.

За 2-кімнатну квартиру 100 кв м на вул. Набережно-Рибальській у Подільському районі віддали $135 тис. На вул. Драгомирова у Печерському районі придбали 4-кімнатну квартиру площею 174 кв м за $530 тис.

До слова,  у столиці покійник подарував квартиру на Оболоні, зараз новим власником займається прокуратура.

Великий Київ у Google News

підписатися