Рідні захисників Маріуполя просять лідера Китаю врятувати бійців з “Азовсталі”

Автор: Марина Максенко
19:13 14.05

Родичі українських захисників “Азовсталі” закликали Китай виступити посередником у перемовинах щодо екстракції бійців, які продовжують чинити опір окупантам.

Рідні захисників Маріуполя просять лідера Китаю врятувати бійців з “Азовсталі”

Про це вони заявили під час брифінгу.

Наталія Зарицька, дружина бійця, який продовжує боронити “Азовсталь”, заявила, що окупанти можуть убити українців, проте не роблять цього.

“Від мого чоловіка надходять повідомлення про те, що рф могла б зачистити піхотою наших бійців, але вона цього не робить. Росія розтягує цей болючий процес катування. Їх обстрілюють з усіх можливих видів зброї. Нам не страшно померти, нам страшно жити у світі, де руйнуються цінності. Зупиніть руйнацію, адже весь світ може перетворитися на “Азовсталь””, — каже жінка.

Наталія звернулася до лідера Китаю Сі Цзіньпіна з проханням допомогти врятувати українських військових, які зараз залишаються на території заводу в Маріуполі.

“На сьогодні після всіх перемовин є ще одна людина, якій путіну важко буде відмовити. Ми просимо вельмишановного Сі Цзіньпіна проявити турботу про світові цінності та велику східну мудрість — і долучитися до порятунку захисників Маріуполя. Віримо, що Китай не залишиться осторонь”, — закликала Зарицька.

У військовослужбовиці Ганни Івлеєвої на “Азовсталі” перебуває чоловік. Він морський піхотинець.

“Мої командири й побратими першими прийняли бій у цій війні. І зараз вони на “Азовсталі” з іншими підрозділами. Вони себе показали міцнішими за сталь, яку виробляли на тому заводі”, — зазначила Ганна.

Вона теж вважає, що Путін може піти на діалог із лідером Китаю. Інші родичі на брифінгу повідомили, що захисники “Азовсталі” бачать єдиний вихід на цей час — це екстракція саме в Туреччину.

Нагадаємо, як розповів один з бійців полку “Азов”, люди на “Азовсталі” в Маріуполі помирають від поранення в живіт, бо немає антибіотиків. А від елементарних поранень доводиться кінцівки відпилювати.

 

Великий Київ у Google News

підписатися