Річку Стугну на Київщині забруднили небезпечними відходами

16:57 13.12.2021

Річку Стугна на Київщині забруднили небезпечними пічними матеріалами. Обставини забруднення та причетних до цього осіб встановлюють поліцейські Обухова. Також правоохоронці з’ясовують, кому належить металева труба під ґрунтовим покривом, яка розташована неподалік піщаного кар’єру, через яку у річку потрапляють небезпечні речовини, а також підстави здійснення цих викидів.

Річку Стугну на Київщині забруднили небезпечними відходами

Як розповіли у поліції Київської області, до чергової частини Обухівського районного управління поліції надійшло повідомлення від члена комісії по контролю за використанням та охороною земель, лісів, надр та водоймищ Обухівського району Київської області про виявлення факту забруднення річки Стугни викидами пічних матеріалів.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 236 (Порушення правил екологічної безпеки) Кримінального кодексу України.

Крім того, слідчі Обухівщини скерували запити до Обухівської районної державної адміністрації та басейного управління водних ресурсів середнього Дніпра щодо надання відповідних документів, які підтверджують факти здійснення викидів пічних матеріалів, які стікають у річку Стугна, із усіма додатками та наявними матеріалами за фактом забруднення, а також про надання результатів дослідження відібраних проб викидів.

Слідство триває.

Річка Стугна Забруднення Річка Стугна Забруднення Річка Стугна Забруднення Річка Стугна Забруднення

Читайте також: Річка Почайна отримає природні береги: з днища знято бетонні плити (ФОТО)

Нагадаємо, КП “Плесо” обшукували через забруднення озера на Оболоні.

Великий Київ у Google News

підписатися