Річковий вокзал, будівля МЗС та Могилянка стали веселкового кольору: що відбувається (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Любава Лисичкіна
22:14 11.10

11 жовтня у світі відзначається День камінг-ауту, коли ЛГБТ+ люди заявляють про свою сексуальну орієнтацію та/чи ґендерну ідентичність.

Річковий вокзал, будівля МЗС та Могилянка стали веселкового кольору: що відбувається (ФОТО, ВІДЕО)

На честь цього дня громадська організація «КиївПрайд» підсвітила веселковими кольорами Річковий вокзал на Поштовій площі, будівлю Міністерства зовнішніх справ України, що біля Михайлівської площі, та Києво-Могилянську академію на Контрактовій площі.

«Київ – європейська столиця, у якій ніхто не має права залякувати та переслідувати людей. Цією акцією ми говоримо про те, що вулиці міста належать усім, що вони мають бути безпечними для всіх нас, незалежно від сексуальної орієнтації, ґендерної ідентичності чи будь-яких інших ознак», – ідеться у дописі активістів.

Щодо вибору локацій, то їх  обирали щоб нагадати: Київ має бути безпечним для всіх. Поштова та Контрактові площі – улюблені місця відпочинку квір-молоді та центр столиці, у якому досі трапляються напади на зовнішньо неконформних людей.  МЗС – нагадування, що   держава рухається до євроатлантичного простору, де права людини мають бути захищеними.

До слова,  міністр культури під впливом “Гри в кальмара” заявив, що продовження серіалу можна зняти в Україні.

 

Великий Київ у Google News

підписатися