Режим Зеленського розпочав атаку на закон про мову, – В’ятрович

Автор: Марія Супрун
16:38 11.02

Народний депутат від “Європейської Солідарності” Володимир В’ятрович заявив про намагання партії влади завадити впровадженню в Україні надання послуг державною мовою.

Режим Зеленського розпочав атаку на закон про мову, – В’ятрович

Про це В’ятрович написав у Facebook.

“Режим Зеленського розпочав атаку на закон про мову. Законопроєкти 4638 і 4638-2, зареєстровані різними групами “слуг народу”, передбачають знищення механізму захисту права кожної людини на отримання інформації та послуг українською мовою. Механізму, який уже діє! І вказівки просувати ці проєкти надходять депутатам з найвищих кабінетів на Банковій”, – написав В’ятрович.

Нардеп стверджує, що ухвалення будь-якого зі вказаних законопроєктів дозволить порушувати норми закону про забезпечення функціонування української мови як державної.

На думку В’ятровича, законотворча ініціатива партії влади вигідна лише державі-агресору.

“Атака “слуг народу” на закон про мову не вигідна нікому, окрім держави-агресора, керівники якої прямо заявляють, що цей закон розділяє Україну і Росію. Це атака на наші права і нашу незалежність, і Зеленський та його партія мають усвідомлювати всі наслідки своїх провокаційних дій. Українці захищатимуть свої права, свою мову й незалежність своєї держави”, – написав В’ятрович.

Нагадаємо, понад 300 скарг отримав мовний омбудсмен щодо невиконання закону про мову. Найбільше – у сфері обслуговування.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...