Режим надзвичайної ситуації в Україні подовжили до кінця червня – що це означає

Автор: Галина Ворона
13:26 21.04

Уряд продовжив до 30 червня режим надзвичайної ситуації..

Режим надзвичайної ситуації в Україні подовжили до кінця червня – що це означає

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він пояснив, що надзвичайна ситуація насамперед стосується органів державної влади та їх постійної готовності щодо протидії пандемії.

Водночас це ще одне нагадування всім українцям, що ми маємо залишатися обачними та обережними. Адже від цього залежить здоров’я та життя наших близьких. Особливо таку обачність та свідоме ставлення ми маємо показати в період травневих свят та Великодня. У ці дні ми закликаємо людей залишатися вдома”, – додав Шмигаль.

Прем’єр зауважив, що масові скупчення людей на Великдень можуть призвести до нової хвилі захворюваності і лише обережність, дотримання протиепідемічних правил та вакцинація зможуть зупинити вірус.

Нагадаємо, режим надзвичайної ситуації в Україні ввели у березні 2020-го через небезпеку розповсюдження коронавірусу. Введення режиму надзвичайної ситуації має значення перш за все не для населення, а для органів державної влади. Вони повинні організувати регулярне сповіщення громадян про події, локалізувати проблему, допомагати постраждалим, при необхідності – організовувати евакуацію жителів і т. д.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...