Ремонт доріг у вихідні. Які вулиці краще об’їжджати через обмеження руху

10:59 08.08

Столичні дорожники запланували ремонт доріг на низці вулиць, під час якого будуть частково перекривати дороги. “Великий Київ” зібрав усі перекриття, щоб водії могли заздалегідь планувати маршрути і не затримуватись через тисняву на дорозі.

Ремонт доріг у вихідні. Які вулиці краще об’їжджати через обмеження руху

Про планові ремонти повідомляє “Київавтодор”.

Отже обмеження через ремонт дороги цими днями плануються:

На вулиці Салютній –  8 і 9  серпня з 8:00 до 17:00, частково. Будівельники розпочнуть ремонт нових ділянок. Покриття оновлюватимуть на частині між вулицями Муромською і Щербаківського.

8 серпня зніматимуть старе покриття, 9 серпня на ділянці влаштовуватимуть верхній шар покриття. Під час цих робіт – рух буде перекрито.

Об’їзд ділянки:

загрузка...
  • вул. Туполєва – вул. Естонська – вул. Д. Щербаківського;
  • вул. Д. Щербаківського – вул. Естонська – вул. Туполєва.

На вулиці Світличногоз 9:00 8 серпня до 18:00 9 серпня. Тут триває середній ремонт. Роботи ведуть на ділянці між вулицями Пітерською і Міцкевича.

8 серпня дорожники стелитимуть нове асфальтове покриття. Під час робіт рух буде перекрито.

Схема об’їзду:

  • вул. Пітерська – вул. Іскрівська – вул. І. Світличного.

На вулиці Будівельників – часткове обмеження руху з 22:00 8 серпня до 6:00 9 серпня. Там триває середній ремонт дороги. Вночі проти неділі будуть вкладати нижній шар покриття на частині між шляхопроводом над просп. Броварським і вул. Попудренка.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, також, що рух транспорту Південним мостом обмежили до 28 вересня. Крім цього, до 23 серпня на проспекті Степана Бандери у Києві обмежено рух транспорту на час ремонту ділянки між шляхопроводом на вул. Богатирській і просп. Оболонським.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...