Реконструюють стару будівлю: соціально-реабілітаційний центр з’явиться в Святошинському районі Києва

Автор: Вікторія Мілюта
13:31 11.06

У Святошинському районі Києва розпочали реконструкцію майбутнього соціально-реабілітаційного центру.

Реконструюють стару будівлю: соціально-реабілітаційний центр з’явиться в Святошинському районі Києва
Світлодіодне освітлення

Про це повідомила заступниця голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда.   

За її словами, раніше на цьому місці було двоповерхове нежитлове муніципальне приміщення. Після завершення робіт планується, що будівля матиме 4 поверхи, десятки кабінетів для реабілітації та рекреації на понад 1700 кв. м, а також укриття із протирадіаційним захистом на понад 120 людей.

Чиновниця відзначила, що реабілітаційні та соціальні послуги тут надаватимуть дітям та молоді від 12 до 35 років. Одночасно заклад зможе прийняти 140 людей.

Читайте також: На Київщині збудують реабілітаційний центр, який проектували діти

«Центр буде відкрито в рамках розширення мережі закладів у Святошинському районі, адже наявні не покривають потреб. Також це сприятиме розв’язанню проблеми соціально-трудової реабілітації для людей з інвалідністю, які досягли 18-річного віку», – додала Хонда.

Варто зазначити, що у приміщення, де зараз розміщений Центр, продовжать надавати соціальні послуги дітям з інвалідністю, у тому числі послугу денного перебування.

Раніше «ВК» писав, що у Подільському районі також незабаром запрацює новий сучасний Центр комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для дітей і осіб з інвалідністю.

Великий Київ у Google News

підписатися