Рейтинг президента: скільки українців готові віддати голос за Зеленського

Автор: Марія Супрун
16:47 06.05

У президентському рейтингу лідирують діючий глава держави Володимир Зеленський та п’ятий президент України Петро Порошенко.

Рейтинг президента: скільки українців готові віддати голос за Зеленського

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 22 по 29 квітня 2021 року.

Так, якби найближчим часом відбувалися президентські вибори, то за Володимира Зеленського готові віддати голоси 28,3% респондентів (серед тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за кого голосуватиме).

На другому місці – лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко, за якого мають намір проголосувати 18,1% опитаних.

Варто зазначити, що в першому турі президентських виборів у 2019 році Володимир Зеленський набрав 30,24% голосів виборців, а Петро Порошенко – 15,95% голосів.

За одного з лідерів “ОПЗЖ” Юрія Бойка проголосували б 14,5% респондентів, а за лідера “Батьківщини” Юлію Тимошенко — 10,5%. В інших претендентів менше 10% підтримки.

Крім того, соціологи змоделювали можливі результати другого туру президентських виборів.

Так, Володимир Зеленський у випадку електорального суперництва у другому турі з Петром Порошенком отримав би 60,5% голосів. За Петра Порошенка готові проголосувати в другому турі 39,5% опитаних.

Нагадаємо, що в другому турі президентських виборів 2019 року Петро Порошенко отримав 24,45% голосів виборців, а Володимир Зеленський – 73,22% голосів. Відтак, розрив між кандидатами складав 48,77%, а зараз складає 21%.

Як повідомлялося раніше, Зеленський не виконав основні «стадіонні обіцянки» – топ заяв.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...