Рейтинг 2021: які авто українці купують найчастіше

Автор: Тетяна Сененко
12:53 11.03

В січні-лютому українці купували нові автомобілі не дуже охоче. Перші два місяці продажі падали порівняно з минулим роком. Але трійку лідерів серед продажів сформувати все-таки було з чого

Рейтинг 2021: які авто українці купують найчастіше

У лютому українці придбали та зареєстрували 6336 нових легкових автомобілів, що на 9% менше ніж торік, повідомляє Укравтопром.

У порівнянні з попереднім місяцем споживча активність на авторинку зросла на 10 відсотків. Але, нагадаємо, що у січні півмісяця діяли посилені карантинні обмеження у роботі автосалонів.

Після двох дуже непростих місяців в топ-10 улюблених марок автомобілів українців на перше місце вийшла Toyota.

Другою сходинкою поки що доводиться задовольнятися Renault. Хоча, скоріш за все, якщо враховувати і комерційний транспорт, то французи таки опиняться на першому місці.

Трійку лідерів замикає Skoda. Це один з небагатьох брендів, якому в 2021 році вдалось не тільки не втратити покупців в Україні, а ще й збільшити продажі. У першій десятці покращити продажі також вдалося місцевим офісам Suzuki, Mazda й Ford.

 

До слова, у грудні українці придбали і зареєстрували рекордну для 2020 року кількість нових легкових автомобілів – 9801 шт.

Як повідомляє Укравтопром, всього за минулий рік українські номери отримали 85,5 тис. нових легкових автомобілів, що всього на 3% менше показника 2019 року.

Великий Київ у Google News

підписатися