Рейс до Києва з Казахстану: в МЗС назвали дату

Автор: Тетяна Сененко
13:54 06.01

Група українців ввечері 5 січня не змогла вилетіти рейсом Алмати — Київ через призупинення роботи аеропорту внаслідок масових протестів. Наразі посольство зʼясовує в адміністрації аеропорту й авіакомпанії, коли українці зможуть вилетіти з Казахстану.

Рейс до Києва з Казахстану: в МЗС назвали дату

Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

За його словами, дипломати допомогли українцям із пошуком місць для ночівлі.

«Сьогодні планується рейс до Києва», — додав Ніколенко та зауважив, що, за даними МЗС, аеропорт Нур-Султана працює у штатному режимі.

Також речник МЗС закликає українців уникати місць масових заходів у Казахстані та зареєструватися в електронній системі «ДРУГ», щоб дипломати могли вчасно надати допомогу.

«Українська держава своїх громадян не залишить напризволяще. Уважно стежимо за розвитком подій у Казахстані. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба доручив відповідним підрозділам дипломатичної служби зосередитись на захисті інтересів українських громадян у Казахстані. Зараз ключовий пріоритет — їхня безпека», — наголосив Ніколенко та запевнив, що посольство України в Нур-Султані перейшло на цілодобовий режим роботи.

До слова, вдень 5 січня мітингувальники повідомили про захоплення аеропорту міста Алмати.

Нагадаємо, українським громадянам, які перебувають на території Казахстану, необхідно постійно відстежувати інформацію про розвиток ситуації. Попри масові акції протесту в республіці, на 5 січня заплановані два рейси з “Борисполя” до найбільшого казахстанського міста – Алмати.

Великий Київ у Google News

підписатися