Рехформи? Соратники Зеленського хочуть вивести ТБ з-під дії Закону про мову

Автор: Любава Лисичкіна
11:46 12.06

Голова гуманітарного комітету Потураєв, всупереч закону, повідомивши менш ніж за 4 дні, збирає екстрене засідання комітету на 10 ранку в понеділок.

Рехформи? Соратники Зеленського хочуть вивести ТБ з-під дії Закону про мову
 Як повідомив народний депутат від “Європейської Солідарності” Володимир В’ятрович, на порядку денному екстренного засідання – законопроєкт про незалежність Нацради з телебачення і радіомовлення 4107.
 
“У проєкт, вже розглянутий комітетом у другому читанні, Микита Потураєв хоче з порушенням усіх мислимих норм регламенту запхати зміни до закону про телебачення і радіомовлення, які ПОВНІСТЮ ВИВОДЯТЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ З-ПІД ДІЇ ЗАКОНУ ПРО МОВУ І ВИМОГ ПРО УКРАЇНСЬКУ МОВУ ФІЛЬМІВ. І одразу у вівторок, 15 червня, проголосувати це в цілому в сесійній залі”, – заявив В’ятрович.
 
Парламентар закликав всіх депутатів, які розуміють вагу питання, з 9 години в понеділок зібратися в гуманітарному комітеті (Садова, 3а, 10 поверх).
 
“Ми маємо зірвати цю незаконну антиукраїнську аферу. А в разі потреби – дати відсіч негідникам і наступного дня у сесійній залі. Громадськість тим часом має мобілізуватися, аби бути готовою до масових вуличних акції протесту”, – зауважив нардеп від “ЄС”.
 
В’ятрович нагадав, що атаки «слуг» на мову розгораюся по всіх напрямках. так,  днями через освітній комітет протягли норму про навчання іноземних студентів російською. Тепер – хочуть русифікувати телебачення.
 
Як відомо, “Європейська Солідарність”, “Голос” і “Батьківщина” вимагають від ТСК почати з “вагнергейту”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...