Разумков не підтримав санкції РНБО проти соратника Медведчука

13:53 03.02

Спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков утримався від голосування за введення санкцій проти народного депутата від ОПЗЖ Тараса Козака й телеканалів 112-Україна, NewsOne, ZiK.

Разумков не підтримав санкції РНБО проти соратника Медведчука

Про це він повідомив на брифінгу у Верховній Раді.

Я утримався. Я член команди й продовжую працювати“,

– заявив голова парламенту.

Разумков пояснив, що питання рішення РНБО відбувалося у форматі письмового опитування тому у нього не було додаткової інформації, або позиції колег з цього питання.

Я вам чесно скажу, якщо така інформація є, мені здається, що вона не може бути в закритому режимі, хоча б базові речі. Тому що й суспільство, й журналістське співтовариство повинні розуміти позицію – який фактаж. Наступним кроком тоді повинні бути відповідні дії правоохоронних органів та генерального прокурора“,

– пояснив він.

Додамо, в інтерв’ю німецькому виданню Welt, на запитання журналіста стосовно політичних амбіцій, Разумков зазначив , що вже деякою мірою є президентом.

Нагадаємо, 16 вересня 2015 року набуло чинності рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)“.

2 лютого 2021 року президент України Зеленський вів у дію рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо нардепа від ОТЗЖ Тараса Козака. Також на 5 років ввели санкції проти каналів 112-Україна, NewsOne, ZIK – Новий формат, Аріадна ТВ, ТВВибор, Партнер ТВ і Лідер ТВ, телерадіокомпанія 112-ТВ, НОВИНИ 24 ГОДИНИ, Нові комунікації. Також, літаки нардепів від ОПЗЖ Медведчука й Козака також потрапили під санкції РНБО.

Також, чинний президент України Зеленський заявив, санкції – це важке рішення, Україна повністю підтримує свободу слова, але не пропаганду країни-агресорки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...