“Разом із м’ясом”: Гераскевич пояснив позитивний допінг-тест українки на Олімпіаді-2022

Автор: Марина Максенко
12:43 18.02

Тренер української збірної зі скелетону та бобслею Михайло Гераскевич прокоментував позитивний тест на допінг у української бобслеїстки Лідії Гунько.

“Разом із м’ясом”: Гераскевич пояснив позитивний допінг-тест українки на Олімпіаді-2022 Фото: bahmut

Про це повідомляє “Суспільне”.

Заборонений препарат міг потрапити в організм Гунько разом із м’ясом.

“Усе було нормально, і ми навіть не сумнівалися в тому, що все нормально. Розуміли, що вона нічого не вживає, тому що в цьому нема жодного сенсу.

На Олімпіаді не можна приховати, що ти з’їв. При сучасних методах дослідження.  Ми це все прекрасно розуміли і взагалі за чистий спорт. Ніколи не попадалися на цьому, оскільки не вживаємо.

Звідки це взялося? Ця речовина така ж сама, яку в нашому ж селищі 7 лютого знайшли в іранського гірськолижника. Єдине що, між 10 і 14 лютого Ліда вживала м’ясо перед змаганнями”, – каже тренер.

Він зазначив, що німецький НОК рекомендував не вживати м’ясо у Китаї, тому що там не заборонено додавати ті речовини, які заборонені в спорті, у раціон худоби.

“Звичайно, що ми будемо боротися. У таких ситуаціях спортсмен найбільш безправний. Треба доводити, що ти не винен, і у тебе нема шляхів до цього. Плюс це дуже дорого коштує, але ми будемо боротися. Ми не розуміємо, що сталося і як це могло статися”, — сказав Гераскевич.

Нагадаємо, що в української бобслеїстки Лідії Гунько, яка бере участь в Олімпійських іграх 2022 в Пекіні, виявили позитивний результат допінг-тесту.

Раніше українська лижницю Валентина Камінська здала позитивний допінг-тест на Олімпійських іграх-2022 у Пекіні.

Великий Київ у Google News

підписатися