Рашисти готуються до анексії окупованих ними територій України

Автор: Марія Супрун
06:40 21.05

Після провалу плану щодо проведення «референдуму» на Херсонщині через масові протести місцевих мешканців, окупанти розпочали розробку іншого сценарію привласнення українських територій.

Рашисти готуються до анексії окупованих ними територій України

Як розповіла Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова, що до держдуми рф внесено законопроект про розширення повноважень президента, зокрема щодо створення тимчасових адміністрацій за межами рф на захоплених територіях України.

У планах загарбників утворити тимчасові адміністрації у Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій областях. Підготовка до цього вже розпочалась.

У Скадовську Херсонської області окупанти формують базу даних мешканців під приводом здійснення соціальних виплат у російських рублях. Водночас ними анонсується оформлення нових паспортів зразка рф для мешканців тимчасово окупованої Херсонської області.

Напередодні колаборант Володимир Сальдо, який проголосив себе очільником Херсонської області, повідомив рашистським ЗМІ, що Херсонщина вже найближчим часом увійде у склад рф.

Такі дії держави-агресора на тимчасово окупованих територіях України є грубим порушенням основоположних принципів суверенності та територіальної цілісності держави, вимог статті 2 Статуту ООН та Декларації про принципи міжнародного права“, – зазначила Денісова.

Нагадаємо, окупанти бігають на пошуки наркотиків та алкоголю для себе і командирів.

Великий Київ у Google News

підписатися