Раніше видавав смачні напої, зараз — вибухові подарунки ворогові: захисник з бармена став мінометником

Автор: Любава Лисичкіна
14:24 Сьогодні

Найскладніше — це робити «аборти» (це коли міна застрягає в каналі ствола або просто не детонує через деякі фактори).

Раніше видавав смачні напої, зараз — вибухові подарунки ворогові: захисник з бармена став мінометником
Світлодіодне освітлення
Про воїна з псевдо “Бармен” познайомили у соцмережі 241 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.
 
Він є мінометником 207 батальйону тероборони ЗСУ,  у цивільному житті був барменом.  Його задача одна, як і в усіх, — це нищити ворога.
 
На початку служби захисник потрапив до піхотного підрозділу, потім буквально через пару місяців його розформували. Як потрапив до мінометної батареї, то наш командир нам постійно проводив навчання, по два рази на день. Бійців відправляли до навчальних центрів, що дійсно було важливим.
З’явився інтерес до міномета.
 
“Забезпечити ефективну роботу між розрахунком під час роботи насправді дуже легко. У нашому підрозділі (не тільки в розрахунку) люди, які свідомо зробили свій вибір і прийшли нищити ворога, тому вони розуміють усю відповідальність та серйозність ситуації. Тому в даному випадку це розподіл відповідальності між розрахунком за моменти в роботі, а саме хто займається мінами, хто займається наведенням міномета та хто займається зв’язком”, – говорить “Бармен”.
 
 
За словами захисника, складнощів в управлінні чи роботі з мінометом насправді немає, “якщо ти навчений і знаєш, як на ньому працювати, тим паче, коли ти вже воюєш з ним не перший рік, то їх і не буде”. Найскладніше — це робити «аборти» (це коли міна застрягає в каналі ствола або просто не детонує через деякі фактори).
 
Відомо, є необхідність відновлення “кафедр медицини катастроф і військової медицини” у медичних вузах, – командувач Медсил ЗСУ.

Великий Київ у Google News

підписатися