Рада відмовилася подарувати Зеленському синтезатор і забезпечити його підгузками

Автор: Володимир Хлєбников
17:18 03.12.2021

Під час п’ятничного засідання Верховної Ради народним депутатам пропонувалося схвалити запити про подарунок президенту Володимиру Зеленському синтезатора, а також про забезпечення голови держави підгузками.

Рада відмовилася подарувати Зеленському синтезатор і забезпечити його підгузками

Відповідні запити подали народні депутати Олексій Гончаренко (“Європейська Солідарність”) та Гео Лерос (позафракційний). Зачитувала їх віцеспікер Олена Кондратюк.

Представник “ЄС” подав на ім’я президент запит про надання згоди прийняти в дар синтезатор для підтримки сценічних навичок та підготовки другого випуску широко відомого глядачам шоу “Брати Цицько – гра без штанів”, через падіння рівня довіри громадян України.

Це подання підтримали усього лише 8 парламентарів, натомість понад 90 висловилися проти такої ініціативи.

Своєю чергою Гео Лерос, який активно критикує Володимира Зеленського і голову його офісу Андрія Єрмака, направив запит “про забезпечення Володимира Зеленського памперсами на випадок нової акції протесту“.

Це подання також не знайшло підтримки в сесійній залі ВР: 10 нардепів проголосували “за”, 120 – “проти”, усі інші або утрималися, або не голосували.

Примітно, що серед тих, кому сподобалася ідея про підгузки для президента, опинилися два представники фракції “Слуга народу” Сергій Кузьміних і Сергій Нагорняк. Наразі невідомо, чи дійсно це їхня депутатська позиція, чи вони банально переплутали кнопки на пульті для голосування.

Нагадаємо, 1 грудня мітингувальники на Майдані Незалежності в Києві оголосили вимоги до чинної влади на чолі з президентом Володимиром Зеленським.

Дивіться також: Охорона Зеленського “розкидала” та повалила на землю журналістів (ВІДЕО)

Великий Київ у Google News

підписатися