Рада провалила відстрочення касових апаратів для ФОПів (ВІДЕО)

Автор: Галина Ворона
16:16 17.12.2021

Верховна Рада провалила відстрочення на рік обов’язкового введення касових апаратів для ФОПів (фізичних осіб-підприємців).

Рада провалила відстрочення касових апаратів для ФОПів (ВІДЕО)

Відповідний законопроект № 6376 навіть не змогли включити до порядку денного, оскільки це рішення підтримали лише 102 нардепи.

Фото: Телеграм-канал Олексія Гончаренка

Як свідчать результати голосування, єдина фракція, яка дала більше половини від спискового складу – “Євросолідарність”.

Фото: Телеграм-канал Олексія Гончаренка

Законопроєкт № 6376 пропонував внести зміну до абзацу четвертого пункту 61 підрозділу 10 розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України, а саме рік “2022” замінити цифрою “2023”.

Таким чином, строки розширеного застосування реєстраторів розрахункових операцій (касових апаратів) платниками єдиного податку не переносяться на 2023 рік, оскільки у п’ятницю, 17 грудня, було останнє пленарне засідання Ради у 2021 році.

Яка атмосфера панувала під час розгляду законопроєкту, дивіться на відео нижче:

Нагадаємо, малі підприємці з жовтня минулого року протестують проти нових умов фіскалізації, зокрема, проти введення РРО і касових апаратів. Влада пішла на деякі поступки  відтермінувала введення касових апаратів для ФОПів до 1 січня 2022 року. Проте акції протесту не припинились. Сьогодні ФОПи знову зібрались під парламентом, вимагаючи прийняття законопроєкту № 6376. Під час акції палили фаєри та не обійшлося без інцидентів.

Великий Київ у Google News

підписатися