Пишаємось. Реперка Alyona Alyona першою серед українців здобула престижну музичну нагороду ЄС

15:56 16.01

Українська співачка Alyona Alyona першою серед українських виконавців стала лауреаткою щорічної музичної премії Music Moves Europe Talent Awards 2021, яку вручають на европейському фестивалі Eurosonic Noorderslag (ESNS). Наша виконавиця набрала найбільшу кількість голосів з-поміж 16 молодих виконавців з усієї Європи.

Пишаємось. Реперка Alyona Alyona першою серед українців здобула престижну музичну нагороду ЄС

Як повідомляють організатори премії Public Choice Award 2021,  Alyona Alyona набрала найбільше голосів серед усіх номінантів і як переможець отримала грошовий приз у розмірі 10 000 євро і пакет підтримки для розвитку кар’єри від партнерів премії.

Крім цього, українська реперка здобула найбільше голосів у додатковій номінації Public Choice Award і отримає додатково 5 000 євро і можливість зніматись у прямому ефірі в паризькій студії Deezer.

Є щось по-справжньому особливе в Alyona Alyona, що виходить за рамки її безсумнівно вражаючого зовнішнього вигляду, її впевненого ставлення, її захоплюючої течії, її ліричних здібностей, її якості звуку та навіть її альтер-его, яке працювало в дитячому садку”, – так характеризують українську виконавицю організатори премії.

Music Moves Europe Talent Awards  — це нова премія Європейського Союзу для підтримки сучасної та популярної музики. Вона відзначає нових виконавців, які представляють європейське звучання сьогодні та завтра. Премія реалізується Eurosonic Noorderslag (ESNS) у партнерстві з фестивалем Reeperbahn та за підтримки програми ЄС “Креативна Європа”.

Читайте також: “Жінка має варити борщ, а не читати реп”. 5 цитат з інтерв’ю Alyona Alyona для Vogue 

Нагадаємо, Alyona Alyona випустила відео на трек “Сумно”. В ньому знялася дівчина, яку жорстоко побили в потязі.

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...